Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Телеграма з Oshkosh Airventure 2014

30.07.2014 15:22

 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка розпочала свою роботу в понеділок, а у вівторок 29-го для відвідувачів і журналістів пройшла прес-конференція Flight Design. Неділя 3 серпня буде останній день виставки. 

 
На прес-конференції, на якій були присутні багато ЗМІ, керівники лідера LSA ринку, компанії Flight Design, розповіли публіці останні новини про новітній CTLSi з авіоникой Garmin G3X, під назвою Vision Touch для серії CTLS. Flight Design також очікує перші поставки системи Dynon SkyView з сенсорними екранами вже цієї осені. Крім того Flight Design оголосила, що тестування нового модифікованого двигуна Rotax 912iS Sport для CTLSi було завершено, і результати випробувань підтвердили, що модифікація прискорює зліт, набір висоти і загальну продуктивність. 
 
Flight Design спільно зі своїм американським представництвом залучили значуще увагу до моделі С4, який, як офіційно анонсувала компанія, очікує свій перший політ в кінці цього року. Новий чотиримісний літак C4 матиме вражаючу продуктивність і широкий ряд функцій всього за $ 250 000/220 000 €. Світовий дебют прототипу С4 прівллек величезний інтерес з боку зібралася преси та показав, що програма C4 дуже успішна і очікувана! 
 
Компанія Flight Design приділила особливу увагу питанню безпеки, так як крім стандартної рятувальної системи, яке прийнято встановлювати на літаки такого класу, Flight Design спільно з урядом Німеччини та багатьох інших провідних технічних груп робить величезну роботу над створенням "Safety Box" - системи захисту пілота і пасажирів. В кінцевому підсумку результати роботи будуть доступні для всіх виробників літаків, однак, саме Flight Design є початкових ініціатором цього проекту. 
 
Представники компанії Flight Design також зазначили велику роботу виконану у співпраці з благодійною організацією Able Flight, основним завданням якої є допомога інвалідам та військовим ветеранам навчитися літати в спеціально обладнаному літаку CTLSi з ручним керуванням, якими можуть керуючи особи втратили ноги. 
 
І нарешті-то, команда Flight Design з гордістю повідомляє про те, що технічний директор Олівер Рейнхардт був удостоєний Президентської нагороди 2014 від всесвітньої організації стандартів ASTM. 
Можна сміливо заявити про те, що виставка AirVenture 2014 має великий успіх для компнаніі і є відмінним сигналом зростання ринку легких спортивних літаків в цілому і зокрема для Flight Design.
© Flight Design Ukraine