Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Flight Design відкриває сезон на «Sun-n-Fun 2012»

05.04.2012 06:05
 З 27 березня по 1 квітня у м. Лейкленд, США, відбулась щорічна виставка «Sun-n-Fun», на якій компанія Flight Design традиційно прийняла участь, виділившись з поміж решти учасників яскравими презентаціями своїх новинок, а також популярних моделей літаків.
 
 

 На прес-конференції Маттіас Бетч та Президент Flight Design USA,Том Пегіні презентували журналістам нову модель серії СT – літак CTLSi із новим інжекторнім двигуном Rotax 912iS, який на відміну від карбюраторного двигуна Rotax 912S споживає палива аж на 21% менше, також Маттіас Бетч та Том Пегіні розповідали публіці про нову програму для льотних шкіл «P2 Flight School program», доповідали про розвиток проекту чотирьохмісного літака «C4» та ділилися власними прогнозами щодо ситуації на світовому ринку легкої спортивної авіації, яка у 2012 році показує реальні ознаки відновлення після попередніх кризових років! 

   

 В цьому році виставкова зона Flight Design на “Sun-n-Fun” була розташована разом з іншими відомими виробниками літаків, такими як «Piper», «Pilatus», «Cessna», «Beechcraft» і «Daher-Socata». Для показу був представлений повномасштабний макет «C4», модель «CTLS» на поплавках, «CTLE» - модель для служб охорони правопорядку, а також найбільш популярна сьогодні модель «CTLS».
   Авіа-виставка «Sun-n-Fun 2012» була дуже успішною для Flight Design і ознаменувала прекрасний старт у 2012 році!
 
© Flight Design Ukraine