«Флайт Дизайн» CT

ЛІДЕР У ГАЛУЗІ ЛЕГКОЇ

СПОРТИВНОЇ АВІАЦІЇ!

Ви мрієте про ультра-легкий літак, який дозволяє здійснювати польоти по пересіченій місцевості з максимальним рівнем комфорту? 
Ви хочете злітати з коротких дистанцій або вибоїстої  місцевості з впевненістю?
 

 
«Флайт Дизайн» CT втілює ці мрії в життя. 
 
Компанія «Флайт Дизайн» є визнаним лідером в області застосування сучасних композитних матеріалів, прогресивних конструкторських рішень і вирішення питаньзабезпечення безпеки для літаків легкої спортивної авіації.

CT - це літак, здатний з легкістю і без зупинки долетіти від Чикаго до Нью-Йорка, від Лондона до Франкфурта і від Мюнхена до Риму, з Києва до Москви, з Донецька до Львова, з Дніпропетровська до Миколаєва або з Краматорська до Херсона...

Велика комфортабельна кабіна і чудовий огляд як для пілота так і для пасажира у CT гарантують незабутні враження від польотів, а спарене управління забезпечує високу ефективність при використанні СТ для початкового навчання.

З 1997 року вироблено понад 1600 СТ і доставлено клієнтам на всіх континентах земної кулі.

Із огляду на досвід експлуатації СТ та відгуки клієнтів, що приходять з різних кліматичних зон, СТ постійно модифікується, вдосконалюється набуває нових рис і опції. Додаткові опції дозволяють поліпшити умови експлуатації, комфорт і зручність в управлінні, застосовувати літак для буксирування банерів і планерів, що забезпечує популярність СТ як серед приватних власників, так і для власників аероклубів і приватних льотних шкіл.

Чудові аеродинамічні характеристики при польоті на малих швидкостях і в крейсерському режимі дозволяють з легкістю керувати СТ. Для забезпечення безпеки пілота і пасажира все СТ оснащуються рятувальної системою при стандартній комплектації. Система триммірування «Флайт Дизайн» по крену, курсом і тангажу так само входить в стандартну комплектацію.

Спортивні сидіння з підголовниками, зручні кишені дверей, посилене шасі та шасі для пересіченої місцевості "Tundra", великі панелі приладів і цифрова система для контролю режимів польоту Dynon Digital-EFIS, моніторингу параметрів роботи двигуна Dynon Digital-EMS або аналогові прилади UMA, авіоніка (радіо \ транспондер \ GPS) Garmin, і автопілот TruTrak дозволяють Вам створити індивідуальний стиль пілотування CT.

СТ вразить Вас високої крейсерською швидкістю, низькою швидкістю звалювання та гігантською просторою кабіною. А найкращий огляд з кабіни порівняємо з видом з вертольота.

1997 рік - Німецький сертифікат про льотної придатності СТ
2005 рік - Спеціальний сертифікат FAA про льотної придатності СТ
2008 рік - LAMA сертифікат на відповідність стандартам ASTM для виробництва LSA літаків
2012 рік - EASA сертифікат типу для CTLS
© Flight Design Ukraine