Часті запитання:

Flight Design GmbH, штабквартира якого знаходиться в Echterdingen (Штуттгарт), Німеччина, був заснований в 1988 році. Засновник  компанії професійно працював в авіації з 1980 року.

вгору

З 1997 року більше 1400 СТ були випущені і доставлені клієнтам по цілому світу.

вгору

СТ сертифікований в різних країнах згідно місцевого і регіонального законодавства:
 
· Німеччина – BFU/LTF
· США – S-LSA - FAA
· Великобританія  – BCAR Section S - CAA
· Австралія – AUF & CASA
· ПАР - CAA
· і багато інших країн.

вгору

Це займе від 8 до 10 тижнів після того, як всі матеріали будуть на фабриці.

вгору

Композитні матеріали - це технічні матеріали, що складаються з двох або більше компонентів. Один компонент - це звичайно міцне скловолокно (найнижча міцність), кевлар або вуглець (найвища міцність). Ці волокна дають матеріалу запас міцності, в той час, як інший компонент (так звана «матриця») - смола, звичайно поліестер (низька якість) або епоксидна смола (висока якість), яка скріплює волокна разом, передаючи навантаження від пошкоджених волокон до нормальних і між волокнами , що не розташовані уздовж ліній напруги матеріалу. 

вгору

Композитні матеріали були вперше використані при виробництві пасажирського реактивного літака Boeing 707 в 1950-х, де займали близько 2% конструкції. У 1960-их композитні матеріали стали доступнішими, зокрема вуглець, що входить до складу епоксидних смол. В даний час композитні матеріали широко використовуються в авіації та космонавтиці, а також в конструкціях нових літаків, таких як Boeing Dreamliner або Airbus 380.

вгору

Композитні матеріали мають багаточисельні  переваги перед іншими матеріалами, а саме: сила, вага, легкість і швидкість ремонту. Ремонтні роботи над елементами конструкції літака повинні виконуватися відповідно до Інструкції по ремонту конструкційних елементів літака (Aircraft Structural Repair Manual (SRM). Для інших робіт відремонтовані компоненти повинні відповідати оригінальним специфікаціям і механічним вимогам виробників.

вгору

Лонжерони крил скріплені двома головними болтами всередині кабіни, так що для транспортування крила можуть бути легко зняті і потім встановлені двома людьми. 

вгору

На даний момент термін служби фюзеляжу не обмежений. Перші CT подолали межу в 5000 льотних годин. 

вгору

Так. Зі стандартною білою обшивкою і практично з усіма стандартними графічними дизайнами (крім дизайнів з чорним кольором) Ви можете паркувати Ваш CTSW на відкритому приміщенні при високій температурі навколишнього середовища. Для того, щоб запобігти вицвітання графічного дизайну і щоб зменшити вплив води, вітру, пилу, а так само з міркувань безпеки ми рекомендуємо тримати літак у закритому приміщенні або захищеним білим захисним чохлом. 

вгору

Ергономічна кабіна спрощує доступ і зчитування показань з панелі приладів. Великі двері типу "крило чайки" відкриваються вгору, комфортабельні регульовані сидіння, простий доступ до відсіків для зберігання і чудовий огляд - все це включає в себе кабіна CTSW. Ми впевнені, що ви не знайдете кращої. 

вгору

Безпека - це однин із наших найважливіших пріоритетів. Безпечна вугільно-арамідна композитна кабіна допомагає захистити Вас і Вашого пасажира. Рама двигуна і точки її кріплення до фюзеляжу з вуглетканини знижують можливість проникнення двигуна в кабіну при пошкодженні. Стандартні чотирьохточкові ремені безпеки і демпфіруючі елементи конструкції фюзеляжу поглинають енергію й зменшують можливі навантаження на пілота і пасажира. Потужні підпірки вітрового скла й масивна конструкція верхньої частини доповнюють безпеку кабіни. Паливні баки розташовані в крилах. Також конструкція літака передбачає установку парашутної рятувальної системи. 

вгору

Не дивлячись на те, що структура CT розроблена задля забезпечення безпеки пілотів та пасажирів, Flight Design приділяє найбільшу увагу порятунку життів. У Вас завжди повинен бути другий шанс, тому парашутне рятувальна система поставляється як стандартне обладнання з кожним CT. Щоб дізнатися більше про парашутні системи, відвідайте www.brsparachutes.com 
  
вгору

Будь-ласка зв'яжіться з Вашим регіональним дилером для організації тестового польоту. Щоб дізнатися місце розташування найближчого до Вас дилера заповніть форму тут

вгору

Ви можете взяти участь у тренувальних курсах для власників в одному із сервісних центрів Flight Design. Цей курс дозволить Вам самостійно виконувати просте обслуговування літака, керуючись нашим детальним керівництвом з обслуговування та каталогом запасних частин, що поставляються з кожним CTSW. Сайт Тренувального Центру Flight Design http://www.fd-pc.com/ 

вгору

Ви одержите  загальну суму від вашого регіонального дилера в залежності від встановленого обладнання та особливостей Вашого CTSW.

вгору

© Flight Design Ukraine