РЕДАКЦІЙНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
 
РЕДАКЦІЙНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
 
Flight Design GmbH
Sielminger Str. 51 – D-70771 L.-Echterdingen
e-mail:
info@flightdesign.com 
 
Commercial Register Stuttgart HRB 222689
VAT ID No. DE 147857992
 
Board of Directors:
Matthias Betsch (CEO), Oliver Reinhardt, Christian Wenger
 
INTERNET EDITOR:

Flight Design Ukraine. Contact flightdesign.ua@flightdesign.com 

 

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:


Відсутність ліцензування

Flight Design GmbH постарався досягти інноваційності та інформативності свого веб-сайту. Ми сподіваємося, що Ви будете такими ж захопленими, як і ми, створюючи цей ресурс. Тим не менше, Ви повинні розуміти, що Flight Design GmbH повинен захищати свою інтелектуальну власність, включаючи свої патенти, торгові марки та авторські права. Відповідно, даним документом Ви попереджені, що ні цей веб-сайт, ні будь-який матеріал, що міститься в ньому, ні в якій мірі не надає нікому ліцензію на інтелектуальну власність Flight Design GmbH.

Ціни

Усі зазначені ціни є рекомендованими роздрібними цінами. Ціни є дійсними на момент публікації і можуть змінюватися без повідомлення.
 
Попередження про твердженнях, що відносяться до майбутнього

Інтернет-сторінки, матеріали про відносини з інвесторами, щорічні звіти та звіти за певні проміжки часу, перспективи, презентації, аудіо та відео файли із записами різних подій (у живу чи записаних) та інші документи на цьому веб-сайті містять серед іншого твердження, відносяться до майбутнього, які відображають поточну позицію керуючого персоналу по відношенню до майбутніх подій. Слова "очікувати", "припускати", "вірити", "оцінювати", "очікувати", "планувати", "планувати", "проект", "має бути" і подібні вирази визначають твердження, що відносяться до майбутнього. Такі твердження є ризикованими і ненадійними, включаючи, але не обмежуючись такими сферами: зміни коефіцієнтів грошового обміну, процентних ставок і цін сировини, поява конкуруючої продукції, збільшення комерційного попиту, зниження цін на перепродаж використовуваних транспортних засобів і подібних областей. Якщо будь-які з цих тверджень згадуються або якщо припущення, що лежать в основі будь-якого з цих тверджень виявляються некоректними, тоді фактичні результати можуть відрізнятися в матеріальному еквіваленті від виражених або інших такими твердженнями. Ми не маємо наміру і не приймаємо на себе ніяких зобов'язань оновлювати будь-які твердження, що відносяться до майбутнього, які актуальні тільки на момент виходу даної статті.

Відсутність гарантій

Інформація на цьому веб-сайті надається Flight Design GmbH "як є" у межах, встановлених законодавством, і надається без яких би то не було гарантій, виражених явно чи маються на увазі, включаючи, але не обмежуючись будь-якими передбачуваними гарантіями товарного стану, придатними для будь-яких специфічних цілей або не порушуються ними. Передбачається, що надана інформація вірна, але існує також можливість, що вона містить помилки або неточності.
Технічні дані, згадуються тут, є власністю Flight Design GmbH і не повинні використовуватися, випускатися або публікуватися повністю або частково без письмового дозволу Flight Design GmbH.
Flight Design GmbH возмозможние прикладає всі зусилля, щоб всі матеріали на цьому сайті були вірні, але абсолютна точність не може бути гарантована і Flight Design GmbH не бере на себе ніякої відповідальності за точність, закінченість або достовірність будь-якої інформації, що міститься на цьому сайті.
 
Брошури та інша друкована продукція

Інформація, представлена в брошурах Flight Design ил іншої друкованої продукції підлягає зміні без повідомлення. Слід також переконатися, що вміст даної публікації актуально, у противному випадку Flight Design GmbH і його дочірні підприємства не беруть на себе відповідальність за помилки або за інформацію, яка визнана що вводить в оману. Пропозиції щодо кінцевого використання продуктів або по методах роботи даються тільки для інформаційних цілей і Flight Design GmbH і його дочірні підприємства не приймають ніяких зобов'язань щодо цього.
Перед тим, як використовувати продукти, що поставляються або вироблені Flight Design GmbH чи її дочірніми підприємствами, клієнт повинен самостійно переконатися в їх придатності для нього.
Деякі ілюстрації не обов'язково відображають поточні специфікації і, можливо, поки що недоступні.
Містяться у друкованій продукції специфікації наведені тільки для інформаційних цілей і можуть змінюватися без повідомлення. Якщо Вам потрібні будь-які специфічні особливості Ви повинні проконсультуватися у авторизованого дилера Flight Design GmbH, який отримує регулярні оновлення специфікацій. Будь ласка, перевірте доступність моделі та її повну специфікацію в авторизованого дилера Flight Design GmbH до того, як робити замовлення.
 
Електронна пошта, що містить особисті дані

Відвідувачі веб-сайту можуть вирішити відіслати Flight Design GmbH інформацію, що містить особисті дані, через e-mail. Ми використовуємо цю інформацію для цілей, зазначених у повідомленні e-mail і щоб підвищити рівень надаваних Вам послуг.

© Flight Design Ukraine