Новини

30.07.2014
Телеграма з Oshkosh Airventure 2014
 На цьому тижні Flight Design активно бере участь у щорічному заході Oshkosh AirVenture, США. Виставка ...


 

Успіх Flight Design на "AERO Expo 2012"

22.04.2012 07:07
            Ми і досі пам`ятаємо з яким успіхом пройшли дві останні крупні авіавиставки у США: «Sebring LSA Expo 2012» та «Sun-n-Fun 2012», на яких компанія Flight Design доволі яскраво про себе нагадала, однак невдовзі Flight Design знову заінтригувала громадськість своїми презентаціями «новинок», але цього разу на найбільшій у Європі щорічній авіаційній виставці - AERO Expo 2012 у м. Фридрихсхафен, Німеччина, що відбулася з 18 по 21 квітня. 
         «AERO 2012 стала надзвичайно вдалою подією для Flight Design», зазначив Маттіас Бетч, генеральний директор компанії Flight Design GmbH,- «Наші «новинки» настільки вразили відвідувачів виставки не лише своїм дизайном, але й льотними характеристиками, що ще задовго до завершення AERO ми отримали більше десятка нових замовлень. А ще під час події до і так не малої команди дилерів та дистрибюторів Flight Design велике бажання прєднатися виявили ще декілька нових кандидатів, що приїхали на виставку спеціально для переговорів щодо можливого партнерства із Flight Design. Таке «пожвавлення» є доволі  знаковим, особливо порівнюючи із попередніми післякризовими роками» - відзначив Маттіас Бетч.
         На AERO 2012 команда «Флайт Дизайн» була представлена не лише делегацією директорів, а ще й 36 дилерами з усієї Європи (39 країн). На цій виставці наша компанія представила публіці останні розробки модельного ряду 2012 року, а саме:
- Нову серійну версію літака CTLSi із інжекторним двигуном Rotax 912iS;
- Нову модель CT Supalight Turbo із потужним двигуном Rotax 914T (115-hp) та новим шасі;
- Повномасштабний макет интер`эру нового С4;
- Серійну модель літака МС. 
        "Те, наскільки зацікавлено публіка сприйняла новий інжекторний двигун Rotax 912iS, що встановлений на нашому новому літаку CTLSi, перевершило навіть наші найсміливіші очікування",- заявив Олівер Рейнхардт, технічний директор Flight Desig GmbH. «CTLSi - це новітня модель компанії Flight Design, яка створена для того, аби дозволити його власнику максимально відчути переваги нового інжекторного двигуна та паливної системи. Зокрема, до переваг можна віднести покращену паливну систему із додатковим баком для подачі стисненого палива до системи вприскування,  електричний триммер був доданий в якості стандартного (CTLS доречі має довгий трьохосьовий триммер), а також новий значно легший, але більш потужний акумулятор та генератор. Новий двигун Rotax 912iS також оснащений додатковими подвійними форсунками на кожному з циліндрів. Власники CTLSi відразу відчують значну  економію палива, збільшення крутного моменту, полегшений старт, і безперебійність роботи. Відсутність карбюраторів здешевлює технічне обслуговування, а також зникає проблема з обмерзанням карбюраторів.» - підкреслив Олівер Рейнхардт. Новий CTLSi доступний для замовлення вже зараз. 
        Не меншу увагу відвідувачів виставки привернув до себе і повномасштабний макет інтер`єру нового чотирьохмісного літака С4, який до кінця 2012 ще буде знаходиться в стадії розробки. «Надзвичайно просторий салон, зручні широкі шкіряні сидіння, наявнисть місця для багажу, вражаючі льотні характеристики та  більш ніж прийнятна ціна дозволяють мені із впевненістю заявити про те, що модель «С4» дуже скоро стане справжньою знахідкою не тільки для приватних пілотів, чи ентузіастів, але й для цілих родин, що полюбляють подорожувати разом.» - зазначив Джон Доман, директор з глобальних продажів і маркетингу Flight Design GmbH. «Я переконаний, що в найближчі кілька років жоден із виробників спортивних літаків у світі не здатен буде запропонувати реальну альтернативу новому «С4», а це звісно означає, що нас чекає великий успіх на світовому ринку багатомісних спортивних літаків.»
       Отже, результатами виставки стали замовлення близько десятка літаків і безліч позитивних відгуків, як від теперішніх власників так і від пересічних відвідувачів.
       Команда «Флайт Дизайн» хоче подякувати усім партнерам, які підтримали нас у такому важливому ділі і провели захід на найвищому рівні.
       Ми пишаємося тим,  що маємо дуже професійну команду, що презентує нашу продукцію у всьому світі, тим самим підтверджуючи статус компанії як №1 у своїй галузі.

  
© Flight Design Ukraine