Протягом більш як 25 років у компанії «Флайт Дизайн» працюють професіонали у галузі спортивної авіації.

Починаючи з виробництва дельтапланів на початку 80-их і щоразу розвиваючись і прогресуючи, зараз «Флайт Дизайн» виготовляє  надлегкі спортивні літаки і є світовим лідером у цій галузі. Директор «Флайт Дизайн» Матіас Бетч, стверджує « Ми розробляємо і будуємо кожен літак власноруч і що є більш важливим – тестуємо і літаємо також самі».

«Флайт Дизайн» виробляє і удосконалює свої продукти у тісній кооперації з дилерами та пілотами. Інженерський колектив компанії налічує 30 висококваліфікованих спеціалістів, які працюють над розробкою та удосконаленні кожного літака. А загалом команда «Флайт Дизайн» налічує у Україні та Німеччині більш ніж 600 робітників, які роблять свій внесок у спільну справу компанії – виробництво найкращих надлегких спортивних літаків у світі.

Компанія «Флайт Дизайн» постійно зростає і розвивається і однією з причин потрібно вважати впровадження технічних інновацій і постійне удосконалення безпеки польоту.

З часу запуску виробництва високотехнологічної серії СТ більш як 1700 літаків було доставлено нашим покупцям по цілому світу.

Основною метою компанії «Флайт Дизайн» є надання спільноті пілотів найкращого рівня обслуговування і безпеки, комфорту та найновітніших технологій у сфері літакобудування.

© Flight Design Ukraine